0 prekės - 0

Pristatymo mokestis : 0

Viso : 0

BCAA/EAA

Kevin Levrone LevroAminoSurge 500g
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Kevin Levrone LevroAminoSurge 500g

Skonis
Kiekis
NETURIME
KAINA
34,99 EUR

  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDĖTIS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Kevin Levrone LevroAminoSurge

Kevin Levrone LevroAminoSurge. BCAA, L-Gliutaminas, Šilko amino rūgštys.

Pripildykite savo raumenis galinga amino rūgščių formule! LevroAminoSurge pažangi amino rūgščių formulė skirta žmonės sportuojantiems sunkiai kaip sportuoja profesionalūs atletai. Rekomenduojama vartoti instensyvių treniruočių metu ir lieso raumens auginimo periodu. Kiekviena porcija pripildo Tavo kūną 5 gramais L-glutamino, 2,5g Leucino, 1,25g Isoleucino, 1,25g Valino ir papildomu SAA kompleksu. Šakotosios grandinės amino rūgštys (BCAA) yra esminės amino rūgštys, tai reiškia, kad kūnas negali jų pasigaminti ir jos privalo būti gaunamos iš maisto, valinas atstato apie 40% kūno poreikių esminėms amino rūgštims. BCAA yra ypač svarbios prisižiūrint mitybą, bei stipriai besitreniruojantiems atletams. Moksliniai tyrimai įrodo jų naudingą poveikį raumėnų atsistatymui ir raumenų baltymo sintezei. Šilko amino r9gštys yra amino rūgščių kompleksas išgautas iš šilkaverpių kokonų su tipiška sudėtimi išreikšta procentais L-Alanino , glycino ir L-serino. Bandymai pelėms ir grupei atletų demonstruoja naudingą papildo efektą padidinant koncentraciją ir ištvermę (energijos sustiprėjimas). Mokslininkai kurie atliko šiuos tyrimus pataria kombinacija šių amino rūgščių su BCAA, tam, kad gautumėte geriausia rezultatą po treniruotės.

SUDĖTIS

Grynasis kiekis: 500g (30 porcijų).

Porcija: 3 kaušeliai (16 g).

Kiekis 16 g 32 g
L-gliutaminas 5 g 10 g
BCAA 2:1:1 5 g 10 g
L-leucinas 2,5 g 5 g
L-isoleucinas 1,25 g 2,5 g
L-valinas 1,25 g 2,5 g
Šilko amino rūgštys 5 g 10 g
Glicinas 2186 mg 4372 mg
L-alaninas 1985 mg 3970 mg
L-serinas 246 mg 492 mg

Sudedamosios dalys: L-gliutaminas, BCAA (L-leucinas, L-isoleucinas, L-valinas), šilko amino rūgščių kompleksas,skonio stiprikliai, rūgštingumo reguliatoriai ( citrinos rūgštis) silikono dioksidas, saldikliai (sukralozė), dažikliai (burokėlių raudonys).

Dėmesio: Sudėtyje yra saldiklių. Nevartoti jeigu esate alergiškas bet kuriai sudėtiniai produkto medžiagai. Sudėtyje yra pieno. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartoti neščiosioms ir krūtimi žindančioms moterims. Laikyti atokiau nuo vaikų, vėsioje, sausoje, nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje.

Laikymo sąlygos: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Tinkamumo laikas: Geriausias iki: žiūrėkite ant pakuotės.

VARTOJIMAS

Vartojimas: 3 kaušelius išmaišyti (16 g) su  250 ml vandens ir gerti 1-2k/dieną (prieš / po treniruotės).

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Kevin Levrone LevroAminoSurge 500g