>
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
0 products - 0

Shipping tax : 0

Total : 0

Gaineriai (papildai masei)

FA Mass Core 7kg
order delivered

If ordered on Thursday after 12:00, the order will be delivered on Monday.

FA Mass Core 7kg

Taste
Quantity
NETURIME
PRICE
€70.90
€58.89

  • DESCRIPTION
  • COMPOSITION
  • DIRECTIONS OF USE
  • REVIEWS
DESCRIPTION

FA Mass Core 7kg

FA Mass Core 7kg – novatoriškas, efektyvus ir pasiteisinęs aukščiausios kokybės maisto papildas padedantis palaikyti raumenų masės augimą, rekomenduojamas jėgos ir ištvermės sporto šakų sportininkams.

Mass Core, tai aukščiausio lygio baltymų ir angliavandenių mišinys, kuris puikiai patenkina organizmo poreikius po intensyvios treniruotės!

Mass Core – tai išbaigtas, sudarytas iš kelių mišinių, maisto papildas, tiekiantis organizmui visas medžiagas, reikalingas atsistatymui ir palaikyti raumenų vystymuisi. Ir visiškai nesvarbu kokio intensyvumo jūsų treniruotės. MassCore puikiai tinka ir megėjams, ir profesionaliems sportininkams.

Kiekviena Mass Core porcija tiekia organizmui 40 g aukščiausios kokybės baltymų ir padeda palaikyti raumenų masės augimą ir išlaikymą, di ir tripeptidus bei laisvąsias amino rūgštis, išsiskiriančias iš hidrolizuotų išrūgų baltymų (Optipep™), hidrolizuoto kazeino (PeptoPro®) ir išrūgų baltymų izoliato (Isolac®). Mass Core taip pat tiekia 136 g angliavandenių (paprastų ir sudėtinių angliavandenių mišinį bei Vitargo®), kurie yra pirminis dirbančių raumenų energijos šaltinis ir saugo raumenų baltymus nuo panaudojimo energijai gaminti.

Isolac® – išrūgų baltymų izoliatas (WPI), išrūgų baltymai, kurie praeina mikrofiltracijos ir ultrafiltracijos procesus. 100-te gramų yra 90 g grynų baltymų ir nėra nei angliavandenių, nei riebalų. Kartu su Optipep™ pagerina insulino išsiskyrimą. Išrūgų baltymų izoliatą, kaip ir hidrolizatą, dėl jo greito įsisavinimo geriausia vartoti iš ryto atsikėlus ir iš karto po treniruotės. Baltymų izoliatas ir hidrolizatas gerai veikia kartu, nes hidrolizatas įsisavinamas truputį greičiau negu izoliatas, taigi amino rūgštys ilgiau išlieka kraujyje. Dėl gero įsisavinimo ir įtakos insulino išsiskyrimui, organizmas gali baltymų hidrolizatą ir izoliatą transformuoti į raumenų glikogeną. Tai gali nutikti, kai po treniruotės glikogeno atsargos nepapildomos angliavandeniais. Taip dažniausiai nutinka po treniruotės, kad organizmas galėtų atstatyti reikalingą energijos resursą nenaudodamas angliavandenių. Bet tai nėra gerai sportininkams, norintiems padidinti liesą raumenų masę, nes dalis suvirškintų baltymų panaudojama raumenų glikogeno atstatymui. Štai kodėl MassCore sudėtyje yra pieno baltymų izoliato (MPI) ir išrūgų baltymų koncentrato (WPC), kurie yra geriausias šios problemos sprendimas.

Optipep™ – suskaidytas išrūgų baltymų concentratas (WPH). Sudėtyje yra di ir tri peptidų iš 85%  grynumo išrūgų baltymų. Dėl hidrolizacijos proceso, baltymų nebereikia „skaidyti“ į laisvąsias amino rūgštis, kas sutrumpina laiką, kurį produktas išlieka žarnyne. 100 g WPH yra apie 20 g šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA). Moksliniai tyrimai parodė, kad Optipep™ užtikrina greičiausią įsisavinimą (amino rūgštys patenka į kraują per 10 minučių nuo suvartojimo) ir insulino išsiskyrimą, kas leidžia greičiau transportuoti aktyvias medžiagas. Insulino lygis tris valandas po suvartojimo būna 43% aukštesnis, palyginus su normaliu išrūgų baltymu, todėl paspartinamas hidrolizato ir kitų aktyvių medžiagų, gaunamų tuo pačiu metu, įsisavinimas. Tai reiškia, kad daugiau aktyvių medžiagų – kreatino ar angliavandenių patenka į raumenis. Štai kodėl hidrolizatas yra skiriamas pacientams sergantiems diabetu (po konsultacijos su gydytoju). Svarbiausia Optipep™ savybė yra greitas įsisavinimas. Šį baltymą tinka vartoti iš ryto tik atsikėlus ir iš karto po treniruotės – žodžiu visais atvejais, kai reikia greitai atstatyti baltymų resursą ir apsaugoti organizmą nuo katabolinės (raumenų baltymų įrimo) būsenos.

Vitargo® – šiuo metu aukščiausios molekulinės masės angliavandeniai esantys rinkoje, pagaminti iš kukurūzų krakmolo. Aukštos molekulinės masės angliavandeniai yra panašios struktūros kaip glikogenas, todėl jų tirpalas yra lipnus ir efektyviai tiekia energiją sportininkams. Dėl savo struktūros, aukštos molekulinės masės angliavandeniai išskiria gliukozę iš šalutinių grandžių jau po kelių minučių po suvartojimo ir šis efektas pratęsiamas išskiriant gliukozę iš pagrindinių grandžių. Vitargo® yra mažo osmotinio slėgio, todėl gėrimai pagaminti iš jo yra hipotoniniai ir gerai drėkina organizmo ląsteles. Vitargo® nepasilieka skrandyje, jis per 10 minučių patenka į tolimesnes virškinimo trakto grandis, todėl apsaugo nuo pilnumo jausmo ir leidžia treniruotis net iš karto po suvartojimo. Palyginimui, tradiciniai angliavandenių gėrimai gali likti skrandyje net 60 minučių. Du nepriklausomi tyrimai parodė, kad Vitargo® atstato angliavandenių resursą 70% greičiau ir pereina virškinimo traktą 80% greičiau nei įprasti angliavandeniai.

PeptoPro® – hidrolizuotas pieno baltymų izoliatas (MPH). Vienas progresiviausių baltymų rinkoje, – aukštos kokybės, greitai įsisavinamas ir pasižymi tipine kazeino aminograma. PeptoPro® yra patentuota enzimų formulė, todėl neturi rūgštaus skonio, būdingo hidrolizuotiems produktams. Ji leidžia gamintojams paruošti gero skonio baltymų papildus. Be to, enzimatinės hidrolizavimo technologijos dėka galutinis produktas turi daug di- ir tri- peptidų, jame nėra laktozės bei riebalų, ir jis puikiai tirpsta net ir šaltame vandenyje. Di- ir tri- peptidai dėl savo struktūros gali būti greitai įsisavinti ir pernešti į raumenis per kelias minutes po suvartojimo. Jie papildo išrūgų baltymų koncentratą ir hidrolizatą, kadangi įsisavinimo laikas yra svarbus, bet tiekia skirtingą amino rūgščių kompleksą.

COMPOSITION

Grynasis kiekis: 7kg.

Maistinė vertė 200g 100g
Energinė vertė 3139kj/753kcal 1596kj/376kcal
Riebalai 5g 2,5g
iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 3,2g 1,6g
Angliavandeniai 136g 68g
iš kurių cukrų 20g 10g
Skaidulos 2g 1g
Baltymai 40g 20g
Druskos 0,5g 0,2g

Sudedamosios dalys: angliavandenių kompleksas (maltodekstrinas, gliukozė, kukurūzų krakmolas Vitargo), PIENO baltymų kompleksas (PIENO baltymų koncentratas, IŠRŪGŲ baltymų koncentratas Carbelac, pasukos, IŠRŪGŲ baltymų izoliatas, IŠRŪGŲ baltymų hidrolizatas, hidrolizuoti IŠRŪGŲ baltymai Optipep, hidrolizuotas kazeinas PeptoPro), kakava (tik šokoladiniame skonyje), tirštiklis ksantano derva, kvapiosios medžiagos, dažikliai (burokėlių raudonasis (tik braškių skonyje), karamelė (tik šokolado ir karamelės skoniuose), beta-karotenas (tik bananų, vanilės bei vanilės-migdolų skoniuose)).

Alergenai: sudėtyje yra PIENO produktų.

Įspėjimai: Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriam iš papildų junginių. Produktas neturėtų būti naudojamas kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti  nepasiekiamoje mažiems vaikams vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės.

Gamintojas: Fitness Athority Sp. z o. o., ul. Konna 40, 80-174 Otomin, Poland. 

DIRECTIONS OF USE

Vartojimas:  Pusę porcijos (100 g) sumaišyti su 200-400 ml vandens ar lieso pieno, 45-75 min. prieš treniruotę ir pusę porcijos iš karto po treniruotės. Ne treniruočių dienomis vartoti pusę porcijos tarp valgymų. Ši formulė yra koncentruota, todėl geriausia butų vartoti po pusę porcijos 1-4 kartus per dieną.

REVIEWS

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

FA Mass Core 7kg