>
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
0 products - 0

Shipping tax : 0

Total : 0

Buy

Kompleksinės amino rūgštys

Kevin Levrone LevroRecovery 525g
order delivered

If ordered on Wednesday after 12:00, the order will be delivered on Friday.

Kevin Levrone LevroRecovery 525g

Taste
Quantity
NETURIME
PRICE
€32.99

  • DESCRIPTION
  • COMPOSITION
  • DIRECTIONS OF USE
  • REVIEWS
DESCRIPTION

Kevin Levrone LevroRecovery

Kevin Levrone LevroRecovery. Vartojant šį papildą išliekama energingu ir panaikinamas potreniruotinis išsekimas, bei nuovargis. Sunkios ir intensyvios treniruotės naudos daug neduos, jei nebus tinkamo atsistatymo ir organizmo papildymo naudingomis medžiagomis po jų. LevroRecovery naudojami pažangi formulė su kuria papildysit dienos racioną aminorūgštimi, L-glutaminu ir šakotosios grandinės amino rūgštimis (BCAA), su papidintu HMB, L-karnitinu, niacinu, vitaminu b6 ir b12.

Ideali kombinacija po treniruotės papildyti medžiagas prarastas fizinio aktyvumo metu. BCAA yra šakotosios grandinės amino rūgštys, į kurias įeina leuceinas, isoleuceinas ir valinas. Jos priklauso esminiai amino rūgščių grupei, turint omenyje, jog kūnas negali pakeisti jų ir jos turi būti gaunamos iš maisto. Kitos svarbios amino rūgštys yra feninalinas, metioninas, tryptofanas, treoninas ir lizinas, bet leucinas, isoleucinas ir valinas atstato apie 40% kūno reikalaujamų aminorūgščių. Mokslininkai Indianos medicinos universitete (USA) įrodė, jog prieš ir po treniruotės šakotosios amino rūštys (BCAA) turi teigiamą poveikį raumenų atsistatymui po treniruotės ir padeda liesos raumenų masės augimui. L-glutaminas yra labiausiais tinkama amino rūgštis žmogaus kūnui, kuri atsako už tinkamą neutrogeno balansą, raumenų baltymo sinteze ir suteikianti natūralų organizmo imunitetą. Be to, dėka vitaminų b6, b12 ir niacinui , kurie prisideda prie nuovargio mažinimo, po sunkios treniruotės Jūs nesijausite visiškai išsunktas. Profesionalūs sunkumų kilnotojai ir kūno rengėjai po treniruotinius papildus renkasi ir vartoja kruopščiai, gal net kruopščiau, nei renkasi ir vartoja prieš treniruotinius ir treniruotės metu vartojamus papildus, nes toks yra natūralių raumenų ir potreniruotinio atsisatytmo mechanizmas.

COMPOSITION

LevroRecovery – milteliai su saldikliais.

Grynasis kiekis: 525 g (25 porcijos).

Porcijos dydis: 2 kaušeliai (21 g).

Maistinė vertė 21 g
Niacinas 10 mg (62,5% NRV)
Vitaminas B6 2 mg (142% NRV)
Vitaminas B12 2 μg (80% NRV)
BCAA kompleksas (2:1:1) 3000 mg
L-leucinas L-isoleucinas L-valinas 2000 mg 1000 mg 1000 mg
Gliutamino kompleksas 4000 mg
L-gliutaminas L-gliutamino AKG L-gliutamino malatas 2000 mg 1000 mg 1000 mg
Amino rūgščių mišinys 7800 mg
L-alaninas 2200 mg
Glicinas 2300 mg
L-serinas 700 mg
L-lizinas 420 mg
L-asparaginas 550 mg
L-threoninas 400 mg
L-prolinas 300 mg
L-tirozinas 200 mg
L-fenil alaninas 170 mg
Cistinas 100 mg
L-argininas 200 mg
L-histidinas 100 mg
L-metioninas 100 mg
L-triptofanas 60 mg
HMB (β-hydroxy β-methylbutarate) 3000 mg
L-karnitinas 1000 mg

Sudedamosios dalys: Valinas, L-histidinas, L-prolinas, L-isoleucinas, L-leucinas, L-fenilalaninas, L-metioninas, L-gliutaminas, L-lizinas ), BCAA (L-leucinas, L-isoleucinas, L-valinas), glutamino kompleksas(L-gliutaminas, L-gliutamino alfaketoglutaratas (AKG), L-gliutamino malatas), L-asparaginas, L-lizians, L-treoninas, L-prolinas, L-serinas, L-alaninas, L-fenilalaninas, L-tirozinas, L-argininas, cistinas, glicinas, L-histidinas, L-metioninas, L-triptofanas], β-hydroxy β-methylbutarate (HMB), L-karnitinas, ­skonio stiprikliai, silikono dioksidas, vitaminai [niacinas (nicotinamide), vitamin B6 ,vitamin B12], rūgštingumo reguliatoriai (citrinos rūgštis), saldikliai (sukralozė, acesulfamas K), dažikliai (burokėlių raudonasis).

Dėmesio: Sudėtyje yra saldiklių. Nevartoti jeigu esate alergiškas bet kuriai sudėtiniai produkto medžiagai. Sudėtyje yra pieno. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Nevartoti neščiosioms ir krūtimi žindančiom moterims. Laikyti atokiau nuo vaikų, vesioje, sausoje, nuo saulės spindulių apsaugotoje vietoje.

Kilmės šalis: ES.

DIRECTIONS OF USE

Vartojimas: Išmaišyti 3,5 kaušelio (21 g) su 250-500 ml vandens. Išgerti vieną porciją po treniruotės.

REVIEWS

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Kevin Levrone LevroRecovery 525g

More products like that