>
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
0 products - 0

Shipping tax : 0

Total : 0

Testosterono skatintojai

Kevin Levrone LevroTest
order delivered

If ordered on Friday before 12:00, the order will be delivered on Monday.

Kevin Levrone LevroTest

Quantity
PREKĖ SANDĖLYJE
PRICE
€43.90
€37.90
  • DESCRIPTION
  • COMPOSITION
  • DIRECTIONS OF USE
  • REVIEWS
DESCRIPTION

Kevin Levrone LevroTest

Kevin Levrone LevroTest maisto papildas tabletėmis.

LevroTest yra novatoriškas, dviejų fazių testosterono skatintojas, kuris turi teigiamą poveikį didinant testosterono lygį. Stimuliuoja kūną tiek diena, tiek ir nakti. LevroTest turi unikalią dviejų fazių formulę, kuri stimuliuoja anabolinius procesus ir padidina testosterono lygį 24 valandas per parą.

LevroTest Day Formula

Dieninė formulė susideda iš specialiai atrinktų ingredientų, kurių tikslas yra suteikti tinkamą energijos kiekį ir aktyvuoti kūną gaminti daugiau testosterono. Atsižvelgiant į mokslinius tyrimus, D-asparto cianido rūgštis padidina liuteinizuojančio hormono, kuris savo ruožtu rišasi su receptorių rastų Leydigo ląstelių sėklidžių gamybą. Tai sukelia padidėjusi sintezės ciklinio AMP (cAMP) ir atsiskiria šonine grandine iš cholesterolio molekulės. Procesas yra labai svarbus, testosterono (steroidogenezei) gamybai. 2010m. mokslininkai iš Neapolio atliko tyrimą vyrų grupėms. Pirmai grupei buvo duodamo D-asparto rūgšties, antrai placebo. Rezultatai parodė, kad pirmoje grupėje vyrai turėjo 40% didesnę koncentraciją testosterono negu antros grupės vyrai, kuriems buvo duota placebo. LevroTest dienos formulė taip pat sudėtyje turi Radiolos šaknies ekstrakto, kuri turi adaptogeninių medžiagų, kurios palengvina prisitaikymą kūnui išimtiniais atvejais, tuo pačiu metu mažina streso neigiamą poveikį. Sudėtyje taip pat yra būtinų vitaminų, tokių kaip vitamino D ir B grupės vitaminų.

LevroTest Night Formula

Pažangi nakties formulė parengta specialiai aktyvuoti testosterono gamybą nakties metu. Sudėtyje yra žinomų ekstraktu - vaistinės ožragės ir Tribulus Terrestris, kuris natūraliai skatina organizmą gaminti testosteroną. Magnis, vitaminas B6 ir cinkas veikia kaip ZMA derinys, kuris daugelį metų buvo naudojamas kultūristų pagerinti miego kokybę ir organizmo regeneraciją. Be to, magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą ir tinkamą raumenų funkcionavimą.

COMPOSITION

Grynasis kiekis: 240 (2 x 120) tablečių (336 g).

LevroTest Day Formula

Porcija: 5 tabletės.

Porcijų pakuotėje: 24.

Kiekis  per 5 tabletes
D-asparto rūgštis 3120mg
Rodiolos šaknų ekstraktas 100 mg
Polygonum šaknų ekstraktas 100 mg (50 mg)
Vitaminas B6 2 mg (143)*
Folio rūgštis 400 µg (200)*
Vitaminas B12 6 µg (240)*
Vitaminas D 25 µg (500)*

* RMV – referencinė maistinė vertė

Sudedamosios dalys: D-asparto rūgštis, užpildai (E460(i)), Rodiola šaknų ekstraktas (3% rosavins, 1% salidrosides)(Rhodiola rosea L.), Polygonum šaknų ekstraktas (50% resveratrol) (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc), vitaminas D (cholekalciferolis), vitamin B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B12 (cianokobalamino), folatas (pteroylmonoglutaminė rūgštis), lipnumą reguliuojančios medžiagos (E470b, E551).

LevroTest NAKTIES FORMULĖ

Porcija: 4 tabletės.

Porcijų pakuotėje: 30.

Kiekis  per 4 tabletes
Vaistinės ožragės ekstraktas 1100 mg
Tribuluso ekstraktas (90% saponinų) 1000 mg (900 mg)
Vitaminas B6 10 mg (714)*
Cinkas 15 mg (150)*
Magnis 90 mg (24)*

* RMV – referencinė maistinė vertė

Sudedamosios dalys: užpildai (E 460 (i)), vaistininės ožragės ekstraktas (Trigonella foenum-graecum L. sėklos), Tribuluso ekstraktas (90% saponinų) (Tribulus Terrestris L. vaisius), magnio citratas, cinko sulfatas, vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas),lipnumą reguliuojančios medžiagos (E470b, E551).

Įspėjimai: Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriam iš papildų junginių. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti  nepasiekiamoje mažiems vaikams vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

DIRECTIONS OF USE

LevroTest dienos formulė

Vartojimas: 5 tabletes per dieną (3 ryte atsikėlus, 2 dienos bėgyje arba prieš treniruotę). Vartoti 12 dienų, daryti 3 dienas pertrauką ir pakartoti 12 dienų ciklą.

LevroTest nakties formulė

Vartojimas: 4 kapsules prieš naktį su stikline vandens. Neviršykite rekomenduojamos dienos dozės.

REVIEWS

Super!

Patiko ,kad yra rytines ir vakarines tabletes poveikis jauciasi produktas atitinka kokybes ir kainos santyki.

Parašykite atsiliepimą

Kevin Levrone LevroTest