>
0 prekės - 0

Pristatymo mokestis : 0

Viso : 0

Kreatino papildai

Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350kaps
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350kaps

Kiekis
NETURIME
KAINA
29,90 EUR

  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDĖTIS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Amix CEE Creatine Ethyl Ester

Kreatino etilo esteris (CEE) yra visomis reikšmėmis vienas iš svarbiausių produktų auginant raumenų masę bei jėgą. Jis iki 40 kartų turi didesnį poveikį bei įsisavinimą nei paprastas kreatinas. Kreatino etilo esteris yra sukurtas tiems, kurie nori didesnių raumenų, didesnės jėgos bei greitesnio atsistatymo. Jo veikimas yra įrodytas daugybės mokslinių tyrimų. Kreatino monohidratas savinasi ne taip gerai, kaip kreatino etilo esteris. Tačiau kai kreatino molekulė yra prisegta (kreatino monohidratas+etilo esteris), neigiamas poveikis išnyksta visiškai ir Jums reikės daug mažesnių dozių ir raumenys įsisavins kreatino etilo esterį pilnai. CEE tirpta daug greičiau nei kreatino monohidratas, todėl raumenis pasiekia daug greičiau ir efektyviau.

SUDĖTIS

Grynasis kiekis 210 g (350 kapsulių - 70 porcijų).

Vienoje porcijoje  4 tab.
Kreatino etilo esteris HCl 3000 mg
Dienos norma  8 tab.
Kreatino etilo esteris HCl 6000 mg

Sudedamosios dalys: Kreatino etilo esterio hidrochloridas, CRT-ss (kontroliuojamo atsipalaidavimo palaikymo sistema), Methocel® (hidrofilinė mikropolimerinės celiuliozės eterių sistema), lipnumą reguliuojančios medžiagos mikrokristalinė celiuliozė ir silicio dioksidas, magnio stearatas.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

VARTOJIMAS
Vartojimas: gerkite porciją (5 kaps.) 2 kartus per dieną užsigerdami stikline vandens. Vieną porciją prieš treniruotę ir porciją iškart po treniruotės. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.
ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350kaps