>
Kategorijos:
Pasiūlymai:
Prekės:
0 Prekės - 0

Pristatymo mokestis : 0

Viso : 0

Išrūgų izoliatas

Kevin Levrone LevroIsoWhey 2kg
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Kevin Levrone LevroIsoWhey 2kg

Skonis
Kiekis
NETURIME
KAINA
73,90 EUR
59,90 EUR

  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Kevin Levrone LevroIsoWhey

Kevin Levrone LevroIsoWhey pieno išrūgų izoliatas yra skanus ir naudingas baltymų kokteilis. Rekomenduojamas kiekvienam, kuris siekia papildyti savo dietą kokybiškais baltymais.

Aukštos kokybės išrūgų baltymo izoliatas skirtas tiems kurie siekia rimtų rezultatų. LevroIsoWhey yra skanus ir maistingas baltymų kokteilis iš aukštos kokybės išrūgų baltymų izoliato. Kiekvienoje porcijoje (30 g) yra 25.5g baltymo, kuris prisideda prie raumens augimo ir priežiūros, kartu stiprinant kaulus - tai daro vienu iš svarbiausių maistinių medžiagų, ypač palaiko ilgalaikį stiprumą ir gerina ištvermę. Be to produktas turi mažą kiekį angliavandenių ir riebalų, atitinkančių profesionalių sportininkų reikalavimus ir leidžia jums auginti liesą raumenų masę. Kevin Levrone produktai sukurti legendinio kultūristo Kevin'o Levrono. LevroIsoWhey yra optimalus pasirinkimas tiems, kurie nori pasiekti gerų rezultatų per kur kas trumpesnį laiką. Šis baltymų matricos mišinys iš Levrone Signature Series padės jums pajausti ką reiškia raumens sprogimas ir efektyvi bei greita kūno statyba. LevroIsoWhey yra baltymų pripildyti baltyminiai milteliai kurie gali būti efektyvus kiekvienam nuo kovos menų atletų iki kultūristų. 

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 2kg (66 porcijos).

Porcijos dydis: 1 kaušelis (30 g).

Maistinė vertė 30 g 100 g
Energetinė vertė 483 kJ / 114 kcal 1611 kJ / 380 kcal
Riebalai 0,9 g 3,0 g
Sotieji riebalai 0,4 g 1,3 g
Angliavandeniai 0,9 g 3,0 g
Cukrus 0,7 g 2,5 g
Skaidulos 0,1 g 0,5 g
Baltymai 25,5 g 85,0 g
Druska 0,12 g 0,4 g

Sudedamosios dalys: Išrūgų baltymo izoliatas (sudėtyje turi sojos lecitino) Isolac®, skonio stiprikliai, silikono dioksidas , tirštiklis (carboxymethylcellulose), saldiklis (sukralozė).

Įspėjimai: Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriam iš papildų junginių. Produktas neturėtų būti naudojamas kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti  nepasiekiamoje mažiems vaikams vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės. 

VARTOJIMAS

Vartojimas: 1 kaušelį (30 g) išmaišyti su  300 ml vandens arba pieno. Gerti prieš/po treniruotės.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Kevin Levrone LevroIsoWhey 2kg

More products like that