>
Kategorijos:
Pasiūlymai:
Prekės:
0 Prekės - 0

Pristatymo mokestis : 0

Viso : 0

Kreatino papildai

Amix Creatine Monohydrate 0,5kg
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Amix Creatine Monohydrate 0,5kg

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
29,95 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Amix Creatine Monohydrate

Amix Creatine Monohydrate – vienas populiariausių ir plačiausiai vartojamų maisto papildų visame pasaulyje. Kreatinas nuo XX a. pabaigos puikiai žinomas tarp profesionaliai besitreniruojančių sportininkų kaip medžiaga, padedanti greitai atstatyti ATP (energijos) atsargas bei dėl to įveikti didesnius krūvius, pakeliant didesnius svorius, greičiau nubėgant trumpus ir vidutinius nuotolius. Kreatinas – visiškai natūrali medžiaga, kurios nedideli kiekiai pasigamina kiekvieno mūsų kūne, tačiau intesyviai sportuojant ATP, tuo pačiu ir kreatino atsargos, greitai išsenka. Tad papildomas aukštos kokybės kreatino vartojimas padeda jas atstatyti kurkas greičiau. Amix kreatino nauda: 

  • Daugiau energijos, ištvermės ir jėgų treniruotės metu
  • Greitesnis atsistatymas tarp priėjimų ir atskirų treniruočių
  • Raumenų apimčių ir jėgos padidėjimas
  • Raumenų tonuso padidėjimas

Amix  kreatino monohidratas – tai aukščiausios kokybės, itin grynas ir purus  bei kliniškai (HPLC) ištirtas kreatinas. Teko girdėti, kad kreatinas yra kreatinas ir nėra svarbu jo kokybė? Tokių, deja niekuo nepagrįstų, kalbų atsirado pastaruoju metu rinką užpildžius pigiu kinietišku kreatinu, kurio kokybė nė iš tolo neprilygo aukščiausios kokybės kreatino produktams. Pigus kreatinas dažniausiai turi didelį kiekį natrio ir kreatinino, dėl ko dažnai itin stipriai kaupiamas poodžio vanduo (tinsta veidas), apkraunami inkstai. Amix  kreatino monohidratas maksimaliai švarus, purus ir veiksmingas. Tad rinkitės aukščiausios kokybės produktus už priimtiną kainą, kuriuos Jums siūlo Amix kompanijos specialistai. Geriausiam poveikiu pasiekti rekomenduojama vartoti su proteinu, glutaminu ir aminorūgštimis. 

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 500g (100 porcijų).

Porcija: 5g.

Porcija 5g
Kreatino monohidratas 5g

Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas.

Alergenai: Produktas pagamintas įrenginiuose, kuri apdorojo produktus, kurių sudėtyje yra pieno, kiaušinių, sojos, glitimo, žemės riešutų.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniems kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Produktas neturėtų būti vartojami kaip maisto pakaitalas.

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės šono arba jos apačioje.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

VARTOJIMAS

Vartojimas: 1 arbatinį šaukštelį miltelių (5 g) išmaišyti stiklinėje vandens ar sulčių. Užkrovos fazėje pirmas 7 dienas vartoti po 1 porciją 4 kartus prie dieną. Palaikymo fazėje 1 porciją per dieną (trukmė dvi savaitės). Pabaigus 3 savaičių ciklą daryti 2 savaites pertrauką. Geresniems rezultatams pasiekti paros bėgyje gerkite ne mažiau 3 l vandens.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Amix Creatine Monohydrate 0,5kg