>
Kategorijos:
Pasiūlymai:
Prekės:
0 Prekės - 0

Pristatymo mokestis : 0

Viso : 0

Omega rūgštys

MyProtein Omega 3 250kaps
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

MyProtein Omega 3 250kaps

Kiekis
NETURIME
KAINA
19,99 EUR
13,90 EUR

  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

MyProtein Omega 3

MyProtein Omega 3 žuvų taukai, maisto papildas kapsulėmis.

Kas yra Omega 3?

Omega 3 tai esminė riebioji rūgštis, kuri aptinkama riebiose žuvyse, pvz. lašiša, menkė, sardinės. Omega 3 yra esminė riebioji rūgštis, nes ji negali būti susintetinta organizme, ji turi būti gaunama iš maisto.

Omega 3 nauda

Esminės riebiosios rūgštys randamos žuvyse yra sudarytos iš EPA (eikozapentaeno rūgšties) ir DHA (dokozaheksaeno rūgšties) kurios abi yra ilgos grandinės riebiosios rūgštys. Kai abi EPA ir DHA sukombinuotos, jos prisideda prie širdies veiklos. DHA taipogi, yra žinoma, kad prisideda prie smegenų veiklos ir regėjimo. Šie naudingi efektai atsiranda kasdien suvartojant 250mg EPA ir DHA. Omega 3 turi 360mg EPA ir 240mg of DHA 2 kapsulėse.

Kam Omega 3 kapsulės tinkamos?

Omega 3 kapsulės tinkamos kiekvienam kuris nori padidinti suvartojamų riebiųjų rūgščių kiekį, ir ypač tinka tiems kurie suvartoja mažai žuvies.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 250 kapsulių.

Maistinė vertė Vienoje porcijoje (1 kapsulė)
Omega 3 riebiųjų rūgščių  300mg
 -EPA (eikozapentaeno rūgštis)  180mg
 -DHA (dokozaheksaeno rūgštis)  120mg

Sudedamosios dalys: Omega 3 žuvų taukai, antioksidantas (sumaišyti tokoferoliai), kapsulė (želė, glycerinas, tyras vanduo).

Alergenai: Alergerai yra paryškinti. Pagaminta aplinkoje kurioje taipogi naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, gliuteno produktai.

VARTOJIMAS
Vartojimas: suvartoti 1-3 kapsules per dieną, ne daugiau 3 dienoje. Geriausia vartoti su maistu. Neviršyti numatytos rekomenduojamos dozės. Šis produktas neturėtų būti vartojamas kaip subalansuotos visavertės dietos pakaitalas. Laikyti vėsioje sausoje vietose atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Netinka vegetarams. Saugoti nuo vaikų.
ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

MyProtein Omega 3 250kaps

More products like that