Kre-alkalyn

Kre-Alkalyn – tai patentuota moderni kreatino monohidrato formulė, kuri pasižymi stabilumu virškinimo trakte ir geresniu įsisavinimu organizme. Tai 100% stabili kreatino papildo forma, nesukelianti neigiamo poveikio skrandžio sultims ir neformuojanti Jums vandens raumenų masės.

Šie papildai yra žymiai geresni už kreatino monohidratus. Kuo mažesnė pH, tuo greičiau kreatinas virsta į neveiksmingą kreatininą. Jei pH yra didesnis nei 7, kreatino irimas mažėja. Pagrindinis Kre-Alkalyn pliusas yra tai, kad kreatinas yra sujungtas su stabilizuojančiomis medžiagomis, sukuriančiomis apsauginį lauką. Tokiu būdu užtikrinamas aukštas kreatino stabilumas virškinimo trakte – jis tampa atsparus skrandžio sultims ir išlieka stabilus, taip pat greitai pasiekia raumenų ląstelę. Naujosios formulės dėka – 1 g Kre-Alkalyne atstoja 10 g paprasto kreatino monohidrato.

Kre-Alkalyn preparatai rekomenduojami atletams, formuojantiems raumenų masę ir jėgą, taip pat sunkiaatletams, kuriems būtina išsaugoti aukštą sportinę formą. Šio tipo kreatino papildai nesukelia jokio šalutinio poveikio, išsiskiria 100% pasisivaninimu, užtikrina lieso raumens augimą ir sprogstamąją jėgą. Šie papildai vartojami prieš arba po treniruotės.

  • Pasirinkti savybes
    Olimp Kre-Alkalyn Apolonas

    Olimp Kre-Alkalyn

    24.9929.99
  • Pasirinkti savybes
    Amix Kre-alkalyne Apolonas