0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

BCAA/EAA

Genius Nutrition iBCAA 450g
order delivered

Užsakius pirmadienį po 12h, užsakymas bus pristatytas trečiadienį.

Genius Nutrition iBCAA 450g

Skonis
Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
32,99 EUR
25,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Genius Nutrition iBCAA 450g-maisto papildas milteliais, kurio sudėtyje yra aminorūgščių. Produktas sudarytas iš 100% fermentacijos būdu gautų leucino, izoleucino ir valino.

BCAA (Šakotosios grandinės aminorūgštys):

  • Skatina raumenų augimą. Vienas pagrindinių BCAA vartojimo tikslų yra raumenų augimo skatinimas. Leucinas aktyvina raumeninių baltymų sintezę t.y. raumeninių baltymų gamybos procesą. Viename iš tyrimų, žmonių, kurie vartojo BCAA gėrimą po pasipriešinimo treniruotės, baltymų sintezė padidėjo 22%, palyginti su tais, kurie jo nevartojo.
  • Padeda mažinant raumenų skausmą. Dažnai pradėjus sportuoti- praėjus dienai ar dviem po pirmos treniruotės jaučiamas didelis skausmas. Šis skausmas vadinamas uždelstu raumenų skausmu (DOMS), kuris atsiranda maždaug 21-24val po treniruotės ir gali tęstis iki 72 valandų. Įrodyta, jog BCAA mažina raumenų pažeidimus, o tai gali padėti sumažinti DOMS trukmę ir intensyvumą. Taip pat keletas tyrimų rodo, kad BCAA mažina baltymų skaidymą fizinio krūvio metu ir mažina kreatino kinazių kiekį (Kreatino kinazės, tai pažeistų raumenų audinio rodiklis)
  • Padeda mažinti nuovargį. BCAA gali padėti ne tik sumažinti raumenų skausmą, tačiau ir nuovargį po treniruotės. Treniruočių metu jūsų raumenys naudoja BCAA, todėl jų kiekis kraujyje periodiškai mažėja. Sumažėjus BCAA kiekiui kraujyje, smegenyse padidėja nepakeičiamos aminorūgšties triptofano kiekis. Smegenyse triptofanas paverčiamas seratoninu- chemine medžiaga, esančia smegenyse, kuri, kaip manoma, prisideda prie nuovargio atsiradimo fizinio krūvio metu.
  • Užkerta kelią raumenų ardymui. BCAA gali padėti išvengti raumenų nykimo arba irimo. Raumenų baltymai nuolat skaidomi ir atstatomi (sintetinami). Balansas tarp raumenų baltymų skaidymo ir sintezės lemia baltymų kiekį raumenyse. Raumenų ardymas arba irimas įvyksta, kai baltymų irimas viršija raumenų baltymų sintezę (Ardoma greičiau, nei pagaminama) Raumenų nykimas gali būti netinkamos mitybos požymis ir pasireiškia sergant lėtinėmis infekcijomis, vėžiu, badaujant, taip pat, tai yra natūrali senėjimo proceso dalis. Žmonių organizme BCAA sudaro 35% raumenų baltymuose esančių nepakeičiamųjų aminorūgščių. Jos sudaro 40-45% visų organizmui reikalingų aminorgščių, todėl svarbu, kad BCAA ir kitos nepakeičiamos aminorūgštys būtų pakeistos raumenų nykimo metu, siekiant jį sustabdyti arba sulėtinti jo progresavimą.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 450g

Porcijų skaičius: 45

Maistinė vertė 10g (1 porcija)
BCAA 4:1:1 6g
-iš kurių L-leucino 4g
-iš kurių L-izoleucino 1g
-iš kurių L-valino 1g

Sudedamosios dalys:

Fermentuotos šakotosios aminorūgštys (l-izoleucinas, l-leucinas, l-valinas), skaidulinės medžiagos (inulinas), veikliosios medžiagos (obuolių rūgštis, citrinų rūgštis), kvapiosios medžiagos, dažiklis (e101, e162), saldikliai (sukralozė, steviolio glikozidai).

Alergenai: Gali turėti pieno, kiaušinio ir sojos pėdsakų.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikymas: Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės šono arba jos apačioje.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: GENIUS NUTRITION LTD, European Union, ROU, Business Logistic Center, Tamasi 20, Buftea 070000.

Platintojas: UAB APOLONAS Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vieną porciją (10g) miltelių susiplakite su 200ml vandens ir išgerkite prieš treniruote ir/arba per, po treniruotės. Rekomenduojamos 2 porcijos aplink treniruotes.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Genius Nutrition iBCAA 450g

Genius Nutrition iBCAA 450g-maisto papildas milteliais, kurio sudėtyje yra aminorūgščių. Produktas sudarytas iš 100% fermentacijos būdu gautų leucino, izoleucino ir valino.