0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Testosterono skatintojai

Raw Powders Lion's mane 5:1 Ekstraktas 100g
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Raw Powders Lion's mane 5:1 Ekstraktas 100g

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
31,95 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Raw Powders Lion's mane 5:1 Ekstraktas 100g

Raw Powders Lion’s Mane – Lion's Mane arba „Hericium Erinaceus“  tai išskirtinai atrodantys grybai, savo struktūra primenantys dumblius. Natūraliai augantys Šiaurės Amerikoje, tačiau jų taip pat galima rasti ir Europoje ar Azijoje. Lion’s Mane pripažintas kaip super maisto produktas, dėl savo itin plačios ir naudingos žmogaus organizmui sudėties. Lion’s Mane pagrindas yra sudarytas iš bent 32 skirtingų aktyvių šaltinių, tokių kaip kalio, cinko, geležies ir seleno mineralų. Taip pat yra visų pagrindinių amino rūgščių, kartu su daugybe polipeptidų ir polisacharidų.

Vienas pagrindinių Lion’s Mane nuolatinio vartojimo privalumų, tai galimas mūsų atminties ir smegenų darbingumo pagerėjimas. Jie veikia palaikydami mūsų smegenyse vykstančia mielinaciją – tai riebalinių ląstelių sluoksnis kuris formuojasi kartu su mūsų smegenyse esančiais neuronais. Kuo šis sluoksnis sveikesnis ir labiau išsivystęs tuo geresnis ryšys ir nerviniai impulsai tarp smegenų neuronų, yra monoma gali atsirasti net gi nauji neuronai. Tai įtakoja greitesnį mąstymą, minčių apdorojimo greitį ir geresnę atmintį.

  • Skatina psichinį aiškumą, susikaupimą ir atmintį*
  • Teikia smegenų ir nervų sistemos palaikymą*
  • Daugelis tyrimų nustatė NGF (nervų augimo faktorių) „Lion's Mane“
  • Optimizuoja nervų ir imuninės sistemos sveikatą*
  • Palaiko pažinimo funkciją*

*Maisto ir vaistų administracija šių teiginių neįvertino. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią bet kokiai ligai.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 100g (500 porcijų).

Maistinė vertė 200mg
Lions Mane (5:1 ekstraktas)  200mg

Sudedamosios dalys: Lions Mane (5:1 ekstraktas)

Įspėjimai: Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. Pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti bet kokį papildą, jei esate nėščia, vartojate kitą vaistą arba turite sveikatos sutrikimų. Jei atsiranda nepageidaujamų fizinių ar psichinių pokyčių, aptarkite naudojimą ir dozavimą su specialistu. Bet koks papildas draudžiamas jaunesniems nei 18 metų asmenims.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto.

Kilmės šalis: ES, pagal Raw Powders Ltd užsakymą.

VARTOJIMAS

Vartojimas: vartokite po 1 porciją, 1-2 kartus per dieną. Užsigerkite vandeniu ar sultimis.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Raw Powders Lion's mane 5:1 Ekstraktas 100g