0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Amino rūgštys

Warrior Amino Blast BCAA 270g
order delivered

Užsakius pirmadienį po 12h, užsakymas bus pristatytas trečiadienį.

Warrior Amino Blast BCAA 270g

Skonis
Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
24,99 EUR
18,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

VYNUOGIŲ SKONIO

Warrior Amino Blast BCAA 270g

Tai šakotųjų grandinių aminorūgščių BCAA papildas milteliais praturtintas kofeinu. Šis papildas puikiai tinka vartojimui prieš treniruotę arba jos metu. BCAA (Leucinas, izoleucinas ir valinas) tai aminorūgštys, kurių mūsų organizmas pats pasigaminti negali, todėl jos taip pat vadinamos būtinomis.

BCAA (Šakotosios grandinės aminorūgštys):

  • Skatina raumenų augimą. Vienas pagrindinių BCAA vartojimo tikslų yra raumenų augimo skatinimas. Leucinas aktyvina raumeninių baltymų sintezę t.y. raumeninių baltymų gamybos procesą. Viename iš tyrimų, žmonių, kurie vartojo BCAA gėrimą po pasipriešinimo treniruotės, baltymų sintezė padidėjo 22%, palyginti su tais, kurie jo nevartojo.
  • Padeda mažinant raumenų skausmą. Dažnai pradėjus sportuoti- praėjus dienai ar dviem po pirmos treniruotės jaučiamas didelis skausmas. Šis skausmas vadinamas uždelstu raumenų skausmu (DOMS), kuris atsiranda maždaug 21-24val po treniruotės ir gali tęstis iki 72 valandų. Įrodyta, jog BCAA mažina raumenų pažeidimus, o tai gali padėti sumažinti DOMS trukmę ir intensyvumą. Taip pat keletas tyrimų rodo, kad BCAA mažina baltymų skaidymą fizinio krūvio metu ir mažina kreatino kinazių kiekį (Kreatino kinazės, tai pažeistų raumenų audinio rodiklis)
  • Padeda mažinti nuovargį. BCAA gali padėti ne tik sumažinti raumenų skausmą, tačiau ir nuovargį po treniruotės. Treniruočių metu jūsų raumenys naudoja BCAA, todėl jų kiekis kraujyje periodiškai mažėja. Sumažėjus BCAA kiekiui kraujyje, smegenyse padidėja nepakeičiamos aminorūgšties triptofano kiekis. Smegenyse triptofanas paverčiamas seratoninu- chemine medžiaga, esančia smegenyse, kuri, kaip manoma, prisideda prie nuovargio atsiradimo fizinio krūvio metu.
  • Užkerta kelią raumenų ardymui. BCAA gali padėti išvengti raumenų nykimo arba irimo. Raumenų baltymai nuolat skaidomi ir atstatomi (sintetinami). Balansas tarp raumenų baltymų skaidymo ir sintezės lemia baltymų kiekį raumenyse. Raumenų ardymas arba irimas įvyksta, kai baltymų irimas viršija raumenų baltymų sintezę (Ardoma greičiau, nei pagaminama) Raumenų nykimas gali būti netinkamos mitybos požymis ir pasireiškia sergant lėtinėmis infekcijomis, vėžiu, badaujant, taip pat, tai yra natūrali senėjimo proceso dalis. Žmonių organizme BCAA sudaro 35% raumenų baltymuose esančių nepakeičiamųjų aminorūgščių. Jos sudaro 40-45% visų organizmui reikalingų aminorgščių, todėl svarbu, kad BCAA ir kitos nepakeičiamos aminorūgštys būtų pakeistos raumenų nykimo metu, siekiant jį sustabdyti arba sulėtinti jo progresavimą.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis- 270g (30 porcijų)

Porcijos dydis- 9g

Maistinė vertė 9g
BCAA (Leucinas, izoleucinas ir valinas santykiu 2:1:1) 3850 mg
Instantizuotas mikronizuotas gliutaminas 1200 mg
Instantizuotas mikronizuotas taurinas 1200 mg
Instantizuotas mikronizuotas citrulino malatas (santykis 2:1) 1200 mg
Bevandenis kofeinas 80 mg
Žaliosios arbatos ekstraktas 80 mg
Natrio bikarbonatas 200 mg

Kitos sudedamosios dalys:

Citrinos rūgštis, obuolių rūgštis, kvapioji medžiaga, dažiklis (natūralus burokėlių raudonasis), saldiklis (sukralozė)

Įspėjimai: Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriam iš papildų junginių. Produktas neturėtų būti naudojamas kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti  nepasiekiamoje mažiems vaikams vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Sudėtyje yra kofeino (80mg vienoje porcijoje)

Gamintojas: KBF Enterprises Ltd, Unit 26, Wheel Forge Way Ashburton Rd, Manchester M17 1 EH, Didžioji Britanija.

Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės.

Platintojas: UAB APOLONAS Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vartokite 1-3 porcijas 20-30 min. prieš treniruotę arba jos metu.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Warrior Amino Blast BCAA 270g