0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

VPlab Pure Creatine Creapure® 300g
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

VPlab Pure Creatine Creapure® 300g

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
24,90 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

VPlab Pure Creatine Creapure® 300g tai visiškai grynas ir be jokių priemaišų kreatino monohidratas, kurio kokybę užtikrina patentuotas Creapure® prekės ženklas. creapure, grynas kreatinas, creatine, monohydrate, monohidrate, monohidratas, kreatino, pure

  • Raumenų apimčiai ir jėgai
  • Treniruotė taps dar efektyvesnė
  • Greičiau atgausite jėgas ir padidinsite treniruotės intensyvumą

Kreatinas gali padėti palaikyti nuolatinį energijos tiekimą jūsų raumenims intensyvios treniruotės ar mankštos metu. Kreatinas ne tik gali suteikti daugiau energijos ir padėti didinti raumenų augimą, bet ir gali pagreitinti raumenų atsigavimą. 

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 300 g.

Porcijos sudėtis 3.5g
Kreatino monohidratas 3.5g
iš kurio kreatinas 3.1g

Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas (100%).

Įspėjimai: Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriam iš papildų junginių. Produktas neturėtų būti naudojamas kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti  nepasiekiamoje mažiems vaikams vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės.

Gamintojas: VP Laboratory LTD., 53 St Peter Street, Tiverton, Devon EX16 6NW, UK.

Platintojas: UAB APOLONAS Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vartojimas: 

Vartojant Kreatino monohidrato produktus rekomenduojame suvartoti bent 3l vandens dienos eigoje.

KREATINO CIKLAS:

Užkrovos stadija: Vartokite 15-20g kreatino dienos eigoje (15-20 gramų išskirstykite į tris dalis (Pvz.: 20 gramų kreatino suvartoti taip: 10g ryte, 5g per pietus ir 5g vakare). Taip vartoti savaitę (7d.) Toliau eina Palaikymo stadija: per dieną suvartokite po 5g kreatino miltelių (7 savaites).

Sumoje, po 8 savaičių (2mėn) kreatino vartojimo, padarykite 2 savaičių tarpą (nevartokite kreatino), ir kartokite prieš tai aprašytą ciklą.

ARBA

Suvartokite 3.5g kreatino prieš arba po treniruotės, arba pusę porcijos kreatino prieš treniruotę ir kitą pusę porcijos kreatino po treniruotės. Poilsio dienomis: suvartokite 3.5g kreatino jums tinkamu paros metu.

Jeigu visiškai nejaučiate kreatino monohidrato poveiko, rekomenduojame išbandyti kitas kreatino formas: Kre-alkalyn, CEE, Creatine HCL

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

VPlab Pure Creatine Creapure® 300g