0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

QNT CREATINE MONOHYDRATE 800g
order delivered

Užsakius ketvirtadienį po 12h, užsakymas bus pristatytas pirmadienį.

QNT CREATINE MONOHYDRATE 800g

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
42,90 EUR
37,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

QNT CREATINE MONOHYDRATE 800g

  • Aukščiausios kokybės
  • Labai purus
  • Puikiai išsiplakantis
  • Labai veiksmingas

Kreatinas gali padėti palaikyti nuolatinį energijos tiekimą jūsų raumenims intensyvios treniruotės ar mankštos metu. Kreatinas ne tik gali suteikti daugiau energijos ir padėti didinti raumenų augimą, bet ir gali pagreitinti raumenų atsigavimą. Kreatino monohidrato milteliai yra idealus papildas sportininkams, norintiems pagerinti savo jėgą ar galią.  Kreatino milteliai yra idealus papildas sportininkams, norintiems pagerinti savo rezultatus arba pakelti juos į kitą lygį.

Kodėl vartoti kreatiną?

Grynas kreatino monohidratas turi daug naudos gerinant treniruotės efektyvumą. Optimalus treniruočių rutinas, apimantis nuoseklias intensyvių pratimų serijas, jo vartojimas leis jums pagerinti savo fizinę veiklą. Kreatino poveikis yra pagreitinti raumenų vystymąsi, suteikiant raumenims energijos, jėgos ir ištvermės. Kreatino monohidratas leidžia išlaisvinti energiją, pagreitindamas ATP sintezę organizme. Kadangi ATP atsargos greitai išsenka, kreatino vartojimas yra svarbus norint padidinti jų gamybą ir suteikti papildomos energijos. Šis energijos padidėjimas leis jums įgyti jėgų ir galios treniruočių metu.

Kreatino monohidratas ne tik pagerins jūsų fizinę veiklą, bet ir skatins baltymų sintezę. Tai leidžia ne tik pagerinti fizinį atsigavimą, bet ir didinti raumenų apimtis. Taip pat, sumažinti nuovargio jausmą, tokiu būdu galėsite intensyviau treniruotis.

Kam ir kada skirtas kreatinas?

Suteikdamas energijos treniruotėms ir prisidėdamas prie geresnio atsistatymo, kreatinas puikiai tinka, jei treniruojatės intensyviai. Taip būsite pasirengę įveikti kiekvieną treniruočių seriją.

Kreatino vartojimas idealiai tinka, jei norite daryti pažangą, nes pasiekėt sąstingio tašką. Dėl daugybės privalumų jo poveikis raumenims leis jums žengti dar vieną žingsnį į priekį, išlaisvinant iš aklavietės, su kuria susidūrėte. Kadangi kreatinas randamas beveik vien tik mėsoje arba žuvyje, kreatino vartojimas taip pat puikiai tinka vegetarams, kurie gali patirti jo trūkumą ir nori pasiekti optimalų kreatino kiekį.

Kreatino monohidrato milteliai pagerina fizinį pajėgumą trumpų, bet intensyvių pratimų serijų metu. Norint maksimaliai išnaudoti jo teikiamą naudą, patartina jį vartoti prieš fizinį krūvį, t. y. prieš pat treniruotę. Optimaliam poveikiui pasiekti rekomenduojamas 4 savaičių trukmės ciklas, kurį galima kartoti kelis kartus per metus.

creapure, grynas kreatinas, creatine, monohydrate, monohidrate, monohidratas, kreatino, pure

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 800g.

Maistinė vertė 3 g 6 g 100 g
Kreatino monohidratas 3000 mg 6000 mg 100 g

Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas.

Įspėjimai: Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriam iš produkto sudedamųjų dalių. Produktas neturėtų būti naudojamas kaip įvairios ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti  nepasiekiamoje mažiems vaikams vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės šono arba jos apačioje.

Gamintojas: QNT, Technoparc de Thudinie 3, B – 6536 – denstiennes.

Platintojas: UAB APOLONAS Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vartojimas: 

Vartojant Kreatino monohidrato produktus rekomenduojame suvartoti bent 3l vandens dienos eigoje.

KREATINO CIKLAS:

Užkrovos stadija: Vartokite 15-20g kreatino dienos eigoje (15-20 gramų išskirstykite į tris dalis (Pvz.: 20 gramų kreatino suvartoti taip: 10g ryte, 5g per pietus ir 5g vakare). Taip vartoti savaitę (7d.) Toliau eina Palaikymo stadija: per dieną suvartokite po 5g kreatino miltelių (7 savaites).

Sumoje, po 8 savaičių (2mėn) kreatino vartojimo, padarykite 2 savaičių tarpą (nevartokite kreatino), ir kartokite prieš tai aprašytą ciklą.

ARBA

Suvartokite 5g kreatino prieš arba po treniruotės, arba 2.5g kreatino prieš treniruotę ir 2.5g kreatino po treniruotės. Poilsio dienomis: suvartokite 5g kreatino jums tinkamu paros metu.

Jeigu visiškai nejaučiate kreatino monohidrato poveiko, rekomenduojame išbandyti kitas kreatino formas: Kre-alkalyn, CEE, Creatine HCL

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

QNT CREATINE MONOHYDRATE 800g