0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

Swedish Supplements Kre-Alkalyn 120kaps
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Swedish Supplements Kre-Alkalyn 120kaps

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
34,90 EUR
32,79 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Swedish Supplements Kre-Alkalyn 2600 120kaps

Swedish Supplements Kre-Alkalyn 2600 - tai moderni kreatino forma, kuri pasižymi stabilumu virškinimo trakte ir geresniu įsisavinimu organizme.

  • Didelės dozės kapsulės, iš viso 1300mg vienoje kapsulėje!
  • Padidėjusi sprogstama jėga ir ištvermė
  • Pagerina raumenų auginimą
  • Nekaupia skysčių

Kre-Alkalyn yra patentuotas buferinis kreatino monohidratas, kuris yra alternatyva įprastam kreatinui, kai vartotojas nedaro įkrovimo fazės. Kre-Alkalyn PH yra 12, o tai reiškia, kad jis gali veiksmingai atlaikyti rūgštinį skrandžio pH ir išlieka stabilus žarnyne, kur absorbcija vyksta tolesniam transportavimui į raumenis, nereikia kreatino užkrovimo ciklų ir nėra šalutinių poveikių. 

Kre-Alkalyn pagerina stabilumą ir absorbciją, todėl yra efektyvesnis už įprastą kreatino monohidratą. Atlikus bandymus buvo įrodyta, kad Kre-Alkalyn, susiduriant su skrandžio rūgštimi, virsta šalutiniu produktu kreatininu, o tai reiškia mažesnį skysčių sulaikymą. Kreatinas padidina našumą, tiekdamas fosfatų grupes į raumenis, kurie jas naudoja kaip kurą atliekant anaerobinius sprogstamuosius pratimus, tokius kaip sprintinius bėgimus ar sunkių svorių treniruotės. Kreatinas padidina fizinį pajėgumą kartojant trumpalaikius intensyvaus fizinio krūvio pratimus.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 158g. (120 kapsulių)

Porcija: 2-4 kapsulės.

Maistinė vertė 2 kapsulės 4 kapsulės
Buferinis kreatino monohidratas „Kre-alkalyne" 1500mg 3000mg

Sudedamosios dalys: Buferinis kreatino monohidratas Kre-Alkalyn, kapsulės apvalkalas (HPMC, skaidri)), lipnumą mažinančios medžiagos (E470b, E551)

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Swedish Supplements AB, Kvistägen 2, 433 48 Partille.

Platintojas: UAB Apolonas Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas” , Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vartojimas: Maksimal dozė: 4 kapsulės!! Treniruočių dienomis - 1-2 kapsules ryte ir 1-2 kapsules prieš treniruotę, ne treniruočių dienomis - 1-2 kapsules prieš pusryčius. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Įspėjimai: Nenaudokite produkto jei esate alergiški ar jautrūs bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Nenaudokite nėštumo metu ar maitinant krūtimi. Maisto papildas neturėtų būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nerekomenduojama vaikams arba nėščioms moterims. Rekomenduojama sveika ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Swedish Supplements Kre-Alkalyn 120kaps