0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

OstroVit Creatine HCL 300g
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

OstroVit Creatine HCL 300g

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
22,99 EUR
18,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

OstroVit Creatine HCL 300g - Tai aukštos kokybės maisto papildas. Kreatinas itin mėgstamas sporto šakų atstovų kurių tikslas atlikti trumpalaikius aukšto intensyvumo ar daug jėgų reikalaujančius pratimus.

Kreatino hidrochloridas tai stipriai koncentruota kreatino forma, kurioje yra druskos formos kreatinas. Tai įtakoja kur kas geresnį jo tirpumą vandenyje ir žinoma, pasisavinimą žmogaus organizme. Kreatino hidrochloridas nekaupia vandens, todėl nereikalinga ,,užkrovimo’’ fazė ar vartojimo ciklas. Taipogi dėl šios priežasties jis nesuteikia ,,užsipompavimo” efekto ir yra galimas platesniam sporto šakų atstovų ratui, tokių kaip kovų menai, krosfitas, dviračių sportas, lengvoji atletika ir kt. Ši kreatino forma dažnu atvėju tinka tiems, kas negali gerti įprasto kreatino monohidrato, hidrochlorido formos kreatinas nedirgina skrandžio ir nepučia pilvo.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis- 300g

Porcijų skaičius- 60

Maistinė vertė 5g (1 Porcija)
Kreatino hidrochloridas 3g
-iš kurio kreatino  2.31g

Sudedamosios dalys: Kreatino hidrochloridas (HCl), maltodekstrinas, aromatai, juodųjų morkų koncentratas milteliuose, saldikliai: sukralozė, acesulfamas K.

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės.

Gamintojas: Fitness Trading, Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Lenkija.

Platintojas: UAB Apolonas Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vartojimas: 5g (3/4 samtelio) Kreatino ištirpdykite vandenyje ir suvartokite po treniruotės arba kitu jum patogiu paros metu.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

OstroVit Creatine HCL 300g