0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

OstroVit Creatine Monohydrate 1kg
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

OstroVit Creatine Monohydrate 1kg

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
46,99 EUR
32,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

OstroVit Creatine Monohydrate 1kg - Kreatino monohidrato milteliai.

  • Raumenų apimčiai ir jėgai
  • Treniruotė taps dar efektyvesnė
  • Greičiau atgausite jėgas ir padidinsite intensyvumą

OstroVit Creatine Monohydrate - tai yra miltelių formos kreatino monohidratas, kurio paskirtis didinti fizinį pajėgumą atliekant labai intensyvius trumpalaikius fizinius pratimus.

Kreatinas gali padėti palaikyti nuolatinį energijos tiekimą jūsų raumenims intensyvios treniruotės ar mankštos metu. Kreatinas ne tik gali suteikti daugiau energijos ir padėti didinti raumenų augimą, bet ir gali pagreitinti raumenų atsigavimą. Kreatino monohidrato milteliai yra idealus papildas sportininkams, norintiems pagerinti savo jėgą ar galią.  Kreatino milteliai yra idealus papildas sportininkams, norintiems pagerinti savo rezultatus arba pakelti juos į kitą lygį.

Kodėl vartoti kreatiną?

Grynas kreatino monohidratas turi daug naudos gerinant treniruotės efektyvumą. Optimalus treniruočių rutinas, apimantis nuoseklias intensyvių pratimų serijas, jo vartojimas leis jums pagerinti savo fizinę veiklą. Kreatino poveikis yra pagreitinti raumenų vystymąsi, suteikiant raumenims energijos, jėgos ir ištvermės. Kreatino monohidratas leidžia išlaisvinti energiją, pagreitindamas ATP sintezę organizme. Kadangi ATP atsargos greitai išsenka, kreatino vartojimas yra svarbus norint padidinti jų gamybą ir suteikti papildomos energijos. Šis energijos padidėjimas leis jums įgyti jėgų ir galios treniruočių metu.

Kreatino monohidratas ne tik pagerins jūsų fizinę veiklą, bet ir skatins baltymų sintezę. Tai leidžia ne tik pagerinti fizinį atsigavimą, bet ir didinti raumenų apimtis. Taip pat, sumažinti nuovargio jausmą, tokiu būdu galėsite intensyviau treniruotis.

Kam ir kada skirtas kreatinas?

Suteikdamas energijos treniruotėms ir prisidėdamas prie geresnio atsistatymo, kreatinas puikiai tinka, jei treniruojatės intensyviai. Taip būsite pasirengę įveikti kiekvieną treniruočių seriją.

Kreatino vartojimas idealiai tinka, jei norite daryti pažangą, nes pasiekėt sąstingio tašką. Dėl daugybės privalumų jo poveikis raumenims leis jums žengti dar vieną žingsnį į priekį, išlaisvinant iš aklavietės, su kuria susidūrėte. Kadangi kreatinas randamas beveik vien tik mėsoje arba žuvyje, kreatino vartojimas taip pat puikiai tinka vegetarams, kurie gali patirti jo trūkumą ir nori pasiekti optimalų kreatino kiekį.

Kreatino monohidrato milteliai pagerina fizinį pajėgumą trumpų, bet intensyvių pratimų serijų metu. Norint maksimaliai išnaudoti jo teikiamą naudą, patartina jį vartoti prieš fizinį krūvį, t. y. prieš pat treniruotę. Optimaliam poveikiui pasiekti rekomenduojamas 4 savaičių trukmės ciklas, kurį galima kartoti kelis kartus per metus.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 1000g.

Porcijų kiekis: 333 (3g - 1 porcija)

Maistinė vertė 3g (3/4 kaušelio) 100g
Kreatino monohidratas 3000mg 100g
 -iš kurio kreatinas 2640mg 88g

Sudedamosios dalys: 

Be saldiklių: Kreatino monohidratas.

Alergenai: Gali turėti pieno, kiaušinio ir sojos pėdsakų.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikymas: Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės šono arba jos apačioje.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Fitness Trading, Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Lenkija.

VARTOJIMAS

Vartojimas: 

Vartojant Kreatino monohidrato produktus rekomenduojame suvartoti bent 3l vandens dienos eigoje.

KREATINO CIKLAS:

Užkrovos stadija: Vartokite 15-20g kreatino dienos eigoje (15-20 gramų išskirstykite į tris dalis (Pvz.: 20 gramų kreatino suvartoti taip: 10g ryte, 5g per pietus ir 5g vakare). Taip vartoti savaitę (7d.) Toliau eina Palaikymo stadija: per dieną suvartokite po 5g kreatino miltelių (7 savaites).

Sumoje, po 8 savaičių (2mėn) kreatino vartojimo, padarykite 2 savaičių tarpą (nevartokite kreatino), ir kartokite prieš tai aprašytą ciklą.

ARBA

Suvartokite 5g kreatino prieš arba po treniruotės, arba 2.5g kreatino prieš treniruotę ir 2.5g kreatino po treniruotės. Poilsio dienomis: suvartokite 5g kreatino jums tinkamu paros metu.

Jeigu visiškai nejaučiate kreatino monohidrato poveiko, rekomenduojame išbandyti kitas kreatino formas: Kre-alkalyn, CEE, Creatine HCL

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

OstroVit Creatine Monohydrate 1kg