0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

OstroVit Tri-Creatine Malate 500g.
order delivered

Užsakius pirmadienį po 12h, užsakymas bus pristatytas trečiadienį.

OstroVit Tri-Creatine Malate 500g.

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
24,99 EUR
19,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

OstroVit Tri-Creatine Malate 500g. Maisto produktas milteliais

OstroVit Tri-Creatine Malate yra aukščiausios kokybės produktas, kuris yra kreatino malato šaltinis. Tai kreatino ir obuolių rūgšties derinys santykiu 1:3. Priedo sudėtyje nėra perteklinių užpildų ar kitų priedų. Produkto mikronizacijos lygis yra aukščiausias. Idealų produkto biologinį prieinamumą lėmė aukšti vartotojų reikalavimai.

Kreatino malatas – Tri kreatino malatas

Kreatinas yra organinis junginys, sudarytas iš baltymų fragmentų, atsirandančių raumenų audinyje. Pagrindinė kreatino užduotis yra kaupti energiją raumenyse, o tai padidina energijos kiekį, kurį galima panaudoti treniruotės metu. Padidėjęs energijos kiekis raumenyse padidina kūno jėgą ir ištvermę, taigi ir reguliariai didina jėgą, treniruočių efektyvumą. Be to, jis padeda liesos kūno masės auginime, didina raumenų jėgą ir organizmo darbingumą. Padidėjęs kreatino kiekis prisideda prie greitesnės raumenų regeneracijos tarp treniruočių serijų, o tai atitolina fizinio ir psichinio kūno nuovargio poveikį.

Kreatino malatas yra viena iš labiausiai tirpių kreatino formų, labai gerai įsisavinama organizme ir efektyviai paverčiama fosfokreatinu. Jis pasižymi dideliu stabilumu dėl didesnio atsparumo skrandžio fermentams.

Geriausią poveikį duoda ilgalaikis papildų vartojimas kartu su tinkama, subalansuota mityba, tinkamomis treniruotėmis ir poilsiu.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 500g.

Maistinė vertė

Porcija 4g

Tri Kreatino malatas 4000mg
 -iš kurio kreatinas 2960mg

Sudedamosios dalys: 

Be saldiklių: Tri-Kreatino malatas.

Alergenai: Gali turėti pieno, kiaušinio ir sojos pėdsakų.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikymas: Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės šono arba jos apačioje.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Fitness Trading, Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Lenkija.

Platintojas: UAB APOLONAS Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vartojimas: Į 100–150 ml vandens arba sulčių įpilkite 4 g (1 kaušelį). Treniruočių dienomis suvartokite vieną porciją kasdien – pabudus arba po treniruotės. Ne treniruočių dienomis suvartokite vieną porciją kasdien po pabudimo.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

OstroVit Tri-Creatine Malate 500g.