0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

Kevin Levrone LevroMono 300g
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Kevin Levrone LevroMono 300g

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
21,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Kevin Levrone LevroMONO 300g

Kevin Levrone LevroMONO mikronizuotas kreatino monohidratas. Daug smulkesnis bei geriau įsisavinamas nei įprastas kreatino monohidratas. Puikus produktas galintis padėti pasiekti dar puikesnius rezultatus!

  • Daugiau energijos, ištvermės ir jėgų treniruotės metu
  • Greitesnis atsistatymas tarp priėjimų ir atskirų treniruočių
  • Raumenų apimčių ir jėgos padidėjimas
  • Raumenų tonuso padidėjimas

Kreatinas gali padėti palaikyti nuolatinį energijos tiekimą jūsų raumenims intensyvios treniruotės ar mankštos metu. Kreatinas ne tik gali suteikti daugiau energijos ir padėti didinti raumenų augimą, bet ir gali pagreitinti raumenų atsigavimą. kreatino monohidratas, monohydrate, creatine, monohidrate, kreatinas, papildas, papildai

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynas kiekis: 300g (~67 porcijos).

Porcijos dydis: 4,5g.

Kiekis 4,5g
Kreatino monohidratas 4,5g
iš kurių kreatinas 4g
Beta-gliukano 50 mg

Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas, beta gliukanas.

Įspėjimai: Produktas rekomenduojamas tik sveikiems suaugusiems žmonėms. Nerekomenduojama vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims, ir pacientams, sergantiems širdies ligomis ar hipertenzija ir polinkio į depresiją. Nenaudokite, jei esate alergiškas bet kuriai iš papildų junginių.. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: Levrone Global LLC.

Platintojas: UAB APOLONAS Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vartojimas: 

Vartojant Kreatino monohidrato produktus rekomenduojame suvartoti bent 3l vandens dienos eigoje.

KREATINO CIKLAS:

Užkrovos stadija: Vartokite 15-20g kreatino dienos eigoje (15-20 gramų išskirstykite į tris dalis (Pvz.: 20 gramų kreatino suvartoti taip: 10g ryte, 5g per pietus ir 5g vakare). Taip vartoti savaitę (7d.) Toliau eina Palaikymo stadija: per dieną suvartokite po 5g kreatino miltelių (7 savaites).

Sumoje, po 8 savaičių (2mėn) kreatino vartojimo, padarykite 2 savaičių tarpą (nevartokite kreatino), ir kartokite prieš tai aprašytą ciklą.

ARBA

Suvartokite 5g kreatino prieš arba po treniruotės, arba 2.5g kreatino prieš treniruotę ir 2.5g kreatino po treniruotės. Poilsio dienomis: suvartokite 5g kreatino jums tinkamu paros metu.

Jeigu visiškai nejaučiate kreatino monohidrato poveiko, rekomenduojame išbandyti kitas kreatino formas: Kre-alkalyn, CEE, Creatine HCL

ATSILIEPIMAI

.

Labai geras papildas, susiplaka gerai

Parašykite atsiliepimą

Kevin Levrone LevroMono 300g