0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

FA Crea Core 350g
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

FA Crea Core 350g

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
27,99 EUR
21,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

LIČIŲ SKONIO

FA Crea Core 350g

Kreatino milteliai CreaCore – iš pažangiausių formų kreatino, įskaitant kreatino hidrochloridą, papildytas karnozinu (HCL), su patentuota Beta alanino formule, kurie sumažina pieno rūgšties kaupimąsi raumenyse per ilgas sportines treniruotes. Kreatino papildymas ožrage leidžia kilstelėti testosterono lygį, kuris turi nemenką įtaką treniruotės kokybei bei kokybiškai raumenų masei.

  • Kreatino hidrochloridas (HCI). Šiandien tai pažangiausia kreatino forma. Dėka hidrochlorido, mokslininkams pavyko sukurti kreatino molekulę, kuri yra tirpi vandenyje ir atspari bet kokiai aplinkai: rūgščiai, neutraliai ar šarminei. Dėl to šis kreatinas puikiai įveikia organizmo virškinamojo trakto sudaromus galimus pasisavinimo barjerus. Kreatinas HCl nesukelia pilvo pūtimo, kaip kreatino monohidratas ir nereikalauja pakrovimo etapo. Dėka gero biologinio HCl kreatino prieinamumo plazmos prisotinimas vyksta labai greitai. Kreatinas HCl yra pagrindinis FA CreaCore ingredientas ir yra pagrindinis raktas siekiant maksimaliai padidinti savo sportinius rezultatus.
  • Di-kreatino malatas – jame jungiama 1 molekulė kreatino su 2 obuolių rūgšties molekulėmis. Jis yra labiau tirpus nei kreatino monohidratas ir yra išskiriantis daugiau energijos. Ką tai reiškia? Dvi obuolių rūgšties molekulės di-kreatino malate yra Krebso energetiniai substratai. Krebso cikle iš karborūgščių transformacijų yra pagaminama papildomi adenozintrifosfato (ATP) kiekiai (ATP- pagrindinis energijos šaltinis dirbantiems raumenims.) Papildydami raumenis kreatinu su obuolių rūgšties malatu, mes jiems duodame papildomo kuro, kuris yra jau pilnai paruoštas jūsų raumenų darbui.
  • Kreatino alfa-ketogluteratas (AKG) yra papildomas energijos šaltinis, kaip ir obuolių rūgštis. Dėka puikaus tirpumo, jis greitai pasiekia raumenis. Be to, kreatino alfa-ketogluteratas turi panašų atsparumą rūgštinei aplinkai, kaip ir kreatino HCL, išvengiant kreatino neutralizavimo. Ši medžiaga taip pat nereikalauja pakrovimo etapo.
  • Vaistinė ožragė (fenugreek). Šio augalo ekstraktas į maisto papildą pridėtas, norint padidinti anabolinę kūno būseną. Steroidiniai saponinai iš ožragės yra anabolinių hormonų sintezės pirmtakai ir gali padidinti azoto išsaugojimą, dėl ko padidėja raumenų baltymų sintezė. Kitas, vartojant šį papildą mums svarbus vaistinės ožragės momentas, tai – vienas iš ekstrakto junginių: 4-hidroksiizoleucinas. Šis junginys yra panašus į insuliną: jis sumažina cukraus kiekį kraujyje. Ožragės dėka amino rūgštys ir kreatinas yra tiesiog „išstumiami“ į raumenis. Be abejonės svarbus ir priešuždegiminis vaistinės ožragės poveikis.
  • Beta Alaninas. Patentuota jo forma- Beta Alanine CarnoSyn®. Jis yra natūraliai organizmo gaminama aminorūgštis, kuris yra karnosino sudedamoji dalis, junginio, kuris lemia pieno rūgšties pašalinimą iš raumenų po intensyvios sporto treniruotės. Dėka karnozino nėra slopinamas nervų ir raumenų ryšis. Pasak tyrimų, beta-alanino vartojimas 10 savaičių gali padidinti karnosino koncentraciją iki 80%. Kokia tai nauda sportininkas? Padidėjusi karnozino koncentracija II tipo raumeninėse skaidululose leidžia sugerti daugiau vandenilio jonų H + , dėka to yra išlaikomas optimalus organizmo pH išvengiant acidozės. Nėra trikdomas energijos srautas. Taigi – galite treniruotis sunkiau ir ilgiau, atsiradusi didesnė jėgos ištvermė su subalansuota mityba leis jums pasiekti žymiai didesnių sportinių rezultatų, nei jūs galėjote įsivaizduoti!

 kreatino monohidratas, monohydrate, creatine, monohidrate, kreatinas, papildas, papildai kreatino misiniai, mišiniai, kreatino misinys, mišinys, mixas, kreatinas, creatine

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 350g.

Porcija: 7 g.

Maistinė vertė: 7g
Kreatino hidrochloridas 3000mg
Dikreatino malatas 1500mg
Kreatino alfa-ketogluteratas 500mg
Beta-Alaninas 1000mg
Vaistinės ožragės ekstraktas 200mg

Sudedamosios dalys: Kreatino hidrochloridas, Dikreatino malatas, beta alaninas (CarnoSyn®), kreatino alfaketoglutaratas, vaistinė ožragė, silikono dioksidas.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti tiems, kurie turi sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius kitus vaistus. Rekomenduojama vartoti ne jaunesniems kaip 18m. Draudžiama vartoti vaikams ir nėščioms moterims, prieš pastojant arba kai žindote. Produktas neturėtų būti vartojami kaip maisto pakaitalas Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Gali padidėti kūno svoris.

Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės apačios.

Gamintojas: FITNESS AUTHORITY® Alicja Zarębska, ul. M. Reja 3, 80-404 Gdanskas, Lenkija.

Platintojas: UAB Apolonas Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas” , Vilnius.Tel.:+37064520993

VARTOJIMAS

Rekomenduojamas vartojimas: 1 samtelį produkto (7g) išmaišyti su 300ml vandens. Išgerkite prieš treniruotę. Vartoti vieną porciją per dieną.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

FA Crea Core 350g