>
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
0 products - 0

Shipping tax : 0

Total : 0

Buy

Vitaminai ir mineralai

OstroVit Vitamin D3 2000IU 60kaps
order delivered

If ordered before 12:00 on Monday, the order will be delivered on Tuesday.

OstroVit Vitamin D3 2000IU 60kaps

Quantity
PREKĖ SANDĖLYJE
PRICE
€7.99
€3.99
  • DESCRIPTION
  • COMPOSITION
  • DIRECTIONS OF USE
  • REVIEWS
DESCRIPTION

OstroVit Vitamin D3 2000IU 60kaps

OstroVit Vitaminas D3 2000 IU. Produktas rekomenduojamas kaip kasdienis dietos papildymas, o ypač kaip svarbus elementas pagrindiniam organizmui biologiškai būtino vitamino D3 trūkumo elementui cholekalciferolio pavidalu.

Vitaminas D, taip pat žinomas kaip „saulės vitaminas“, padeda tinkamai įsisavinti / naudoti kalcį ir fosforą ir padeda palaikyti tinkamą kalcio kiekį kraujyje. Be to, šis vitaminas padeda palaikyti sveikus kaulus, dantis, taip pat padeda tinkamai funkcionuoti raumenims ir imuninei sistemai. Vitaminas D dalyvauja ląstelių dalijimosi procese. Vitamino D trūkumas yra labai pavojingas. Vaikams ir kūdikiams jie sukelia kreivumo pokyčius. Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims jie gali būti kaulų nukalkinimo ir minkštėjimo priežastis, o vyresnio amžiaus žmonėms – padidėjusi skeleto demineralizacija, iškraipymas ir per didelis poringumas bei trapumas.

Vitaminas D3 – tai ne tik sveikata, bet ir jėga bei gyvybingumas. Yra tyrimų, kuriuose dalyvavo vyrai, patvirtinantys, kad papildant atitinkama vitamino D3 doze gerokai padidėja fiziologinio vyriško hormono – testosterono kiekis. Placebą vartojusių vyrų grupėje apie tokio tipo kūno reakciją nepranešta.

Savybės:

  • Padidina kaulų ir dantų mineralizaciją
  • Vitaminas D padeda tinkamai pasisavinti / panaudoti kalcį ir fosforą Vitaminas D padeda tinkamai funkcionuoti raumenims
  • Vitaminas D padeda tinkamai funkcionuoti imuninei sistemai
  • Dalyvauja ląstelių dalijimosi procese
  • Idealiai tinka fiziologiniam testosterono lygiui pakelti
COMPOSITION

Grynasis produkto kiekis:60 kapsulių

Porcijos dydis: 1 kapsulė

Maistinė vertė 1 porcija (1 kapsulė)
Vitaminas D (cholekalciferolis) 50 mcg / 2000 IU

Sudedamosios dalysDygminų aliejus (Carthamus tinctorius L), želatina, drėgmę sulaikanti medžiaga – glicerolis; Išgrynintas vanduo; cholekalciferolis (vitaminas D).

Alergenai: Produkte gali būti pieno (įskaitant laktozę), sojos, žemės riešutų, kitų riešutų, sezamo sėklų, avižų, kiaušinių, vėžiagyvių pėdsakų.

Įspėjimai: Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių

Geriausias iki (termino pabaigos): datos nurodytos ant pakuotės.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Fitness Trading, Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Lenkija.

Platintojas: UAB FARLITA Kalvarjų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas” , Vilnius.  Tel. : +37060343485

DIRECTIONS OF USE

Vartojimas: Vartoti po 1 porciją (1 kapsulę) kasdien 30 minučių prieš valgį.

Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas negali būti naudojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas (pakeitimas). Rekomenduojama subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Nevalgykite, jei esate alergiškas kuriai nors iš produkto sudedamųjų dalių. Produkto neturėtų vartoti vaikai, nėščios moterys ir maitinančios motinos. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

REVIEWS

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

OstroVit Vitamin D3 2000IU 60kaps

More products like that