0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

BCAA/EAA

BiotechUSA BCAA 8:1:1 Zero 250g
order delivered

Užsakius pirmadienį po 12h, užsakymas bus pristatytas trečiadienį.

BiotechUSA BCAA 8:1:1 Zero 250g

Skonis
Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
27,90 EUR
18,99 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

BiotechUSA BCAA 8:1:1 Zero 250g

Baltymai yra svarbūs gyvų ląstelių komponentai, o aminorūgštys- baltymų sudedamosios dalys. Kai kurias jų mūsų organizmas gali pasigaminti pats, tačiau likusias (nepakeičiamąsias aminorūgštis) turime gauti su maistu. BCAA arba šakotosios grandinės aminorūgštys yra ypatinga nepakeičiamųjų aminorūgščių kategorija. Iš viso šiai aminorūgščių kategorijai yra priskiriamos trys aminorūgštys: L-leucinas, L-izoleucinas ir L-valinas.

BCAA (Šakotosios grandinės aminorūgštys):

  • Skatina raumenų augimą. Vienas pagrindinių BCAA vartojimo tikslų yra raumenų augimo skatinimas. Leucinas aktyvina raumeninių baltymų sintezę t.y. raumeninių baltymų gamybos procesą. Viename iš tyrimų, žmonių, kurie vartojo BCAA gėrimą po pasipriešinimo treniruotės, baltymų sintezė padidėjo 22%, palyginti su tais, kurie jo nevartojo.
  • Padeda mažinant raumenų skausmą. Dažnai pradėjus sportuoti- praėjus dienai ar dviem po pirmos treniruotės jaučiamas didelis skausmas. Šis skausmas vadinamas uždelstu raumenų skausmu (DOMS), kuris atsiranda maždaug 21-24val po treniruotės ir gali tęstis iki 72 valandų. Įrodyta, jog BCAA mažina raumenų pažeidimus, o tai gali padėti sumažinti DOMS trukmę ir intensyvumą. Taip pat keletas tyrimų rodo, kad BCAA mažina baltymų skaidymą fizinio krūvio metu ir mažina kreatino kinazių kiekį (Kreatino kinazės, tai pažeistų raumenų audinio rodiklis)
  • Padeda mažinti nuovargį. BCAA gali padėti ne tik sumažinti raumenų skausmą, tačiau ir nuovargį po treniruotės. Treniruočių metu jūsų raumenys naudoja BCAA, todėl jų kiekis kraujyje periodiškai mažėja. Sumažėjus BCAA kiekiui kraujyje, smegenyse padidėja nepakeičiamos aminorūgšties triptofano kiekis. Smegenyse triptofanas paverčiamas seratoninu- chemine medžiaga, esančia smegenyse, kuri, kaip manoma, prisideda prie nuovargio atsiradimo fizinio krūvio metu.
  • Užkerta kelią raumenų ardymui. BCAA gali padėti išvengti raumenų nykimo arba irimo. Raumenų baltymai nuolat skaidomi ir atstatomi (sintetinami). Balansas tarp raumenų baltymų skaidymo ir sintezės lemia baltymų kiekį raumenyse. Raumenų ardymas arba irimas įvyksta, kai baltymų irimas viršija raumenų baltymų sintezę (Ardoma greičiau, nei pagaminama) Raumenų nykimas gali būti netinkamos mitybos požymis ir pasireiškia sergant lėtinėmis infekcijomis, vėžiu, badaujant, taip pat, tai yra natūrali senėjimo proceso dalis. Žmonių organizme BCAA sudaro 35% raumenų baltymuose esančių nepakeičiamųjų aminorūgščių. Jos sudaro 40-45% visų organizmui reikalingų aminorgščių, todėl svarbu, kad BCAA ir kitos nepakeičiamos aminorūgštys būtų pakeistos raumenų nykimo metu, siekiant jį sustabdyti arba sulėtinti jo progresavimą.
SUDEDAMOSIOS DALYS

BiotechUSA BCAA 8:1:1 Zero 250g

Grynasis kiekis: 250g

Porcijų skaičius: 33

Maistinė vertė 7.5 g (1 Porcija)
BCAA 5.5 g
L-leucinas 4.4 g
L-izoleucinas 0.55 g
L-valinas 0.55 g

Sudedamosios dalys:

Gervuogių skonio: 59,6 % tirpiojo L-leucino (L-leucinas, emulsiklis: lecitinai, maltodekstrinas), kvapiosios medžiagos, užpildas (polidekstrozė), 7,4 % L-izoleucino, 7,4 % L-valino, rūgštis (citrinos rūgštis), saldiklis (sukralozė), druska, dažiklis (indigotinas).

Persikų šaltos arbatos skonio: 59,6 % tirpiojo L-leucino (L-leucinas, emulsiklis: lecitinai, maltodekstrinas), kvapiosios medžiagos, 7,4 % L-izoleucino, 7,4 % L-valino, rūgštis (citrinų rūgštis), užpildas (polidekstrozė), juodosios arbatos (Camellia Sinensis) lapų ekstraktas, saldiklis (sukralozė), druska.

Įspėjimai: Pagaminta gamykloje, kurioje yra apdorojami pieno produktai, kiaušiniai, sojos, riešutai, žuvis ir vėžiagyviai, todėl gali būti jų pėdsakų. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Laikymas: Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių

Gamintojas: BioTech USA Kft. 1033 Budapest, Kiscsikos koz 11., Hungary

Platintojas: UAB APOLONAS Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Sumaišykite vieną porciją (3 matavimo kaušelius) su 250 ml vandens ir gerkite prieš treniruotę / iš karto po treniruotės.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

BiotechUSA BCAA 8:1:1 Zero 250g