0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

Kreatino papildai

Amix Creatine HCL 120kaps.
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Amix Creatine HCL 120kaps.

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
27,50 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Amix Creatine HCL 120kaps.

AmixPro ™ Creatine HCl – tai aukštos kokybės maisto papildas. Kreatinas itin mėgstamas sporto šakų atstovų kurių tikslas atliekti trumpalaikius aukšto intensyvumo ar daug jėgų reikalaujančius pratimus.

Kreatino hidrochloridas tai stipriai koncentruota kreatino forma, kurioje yra druskos formos kreatinas. Tai įtakoja kur kas geresnį jo tirpumą vandenyje ir žinoma, pasisavinimą žmogaus organizme. Kreatino hidrochloridas nekaupia vandens, todėl nereikalinga ,,užkrovimo’’ fazė ar vartojimo ciklas. Taipogi dėl šios priežasties jis nesuteikia ,,užsipompavimo” efekto ir yra galimas platesniam sporto šakų atstovų ratui, tokių kaip kovų menai, krosfitas, dviračių sportas, lengvoji atletika ir kt. Ši kreatino forma dažnu atvėju tinka tiems, kas negali gerti įprasto kreatino monohidrato, hidrochlorido formos kreatinas nedirgina skrandžio ir nepučia pilvo.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 108 g (120 kapsulių - 30 porcijų).

Porcijos kiekis: 4 kapsulės

Maistinė vertė 4 kapsulės
Kreatino Hidrochloridas  3000mg

Sudedamosios dalys: kreatino HCl, želatinos kapsulė (pagaminta iš grynos želatinos, vandens),

stabilizatorius: mikrokristalinė celiuliozė; lipnumą reaguliuojančios medžiagos: augalinis magnio stearatas, silicio dioksidas.

Įspėjimai: Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. Pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti bet kokį papildą, jei esate nėščia, vartojate kitą vaistą arba turite sveikatos sutrikimų. Jei atsiranda nepageidaujamų fizinių ar psichinių pokyčių, aptarkite naudojimą ir dozavimą su specialistu. Bet koks papildas draudžiamas jaunesniems nei 18 metų asmenims.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB APOLONAS Kalvarijų g. 206, parduotuvė ,,Apolonas”, Vilnius. www.apolonopapildai.lt. Tel. : +37064520993

VARTOJIMAS

Vartojimas: gerkite porciją (4 kapsulės) kartą per dieną užsigerdami stikline vandens. Sporto dienomis porciją suvartoti 40 – 60 minučių prieš fizinį krūvį.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Amix Creatine HCL 120kaps.