0 Prekės - 0

Trūksta € 79 iki nemokamo pristatymo Lietuvoje

Viso : 0

L-Karnitinas

Raw Powders Acetyl L-Carnitine 100g
order delivered

Užsakius savaitgalį, užsakymas pristatomas antradienį.

Raw Powders Acetyl L-Carnitine 100g

Kiekis
PREKĖ SANDĖLYJE
KAINA
18,80 EUR
17,49 EUR
  • PREKĖS APRAŠYMAS
  • SUDEDAMOSIOS DALYS
  • VARTOJIMAS
  • ATSILIEPIMAI
PREKĖS APRAŠYMAS

Raw Powders Acetyl L-Carnitine 100g

Raw Powders Acetyl L-Carnitine 100g - specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams. Raw Powders Acetyl L-Carnitine biologiškai aktyviausia ir labiausiai koncentruota L-karnitino forma ( 1 g Acetil L-karnitino atitinka 1,5 g įprastinio L-karnitino tartrato).  fat burner, fat-burner, papildai lieknėjimui, lieknejimui, svorio metimui, mazinimui, mažinimui, riebalu, riebalų deginimui, degintojas

L-karnitinas - tai natūrali, į B grupės vitaminus panaši veiklioji medžiaga, kuri yra svarbi energijos gamybos procese ir riebalų metabolizme. Pagrindinė L-karnitino metabolizmo funkcija yra riebalų oksidacijos stimuliavimas, todėl riebalai yra sudeginami ir neleidžiama jiems kauptis.  L-karnitinas paspartina maisto riebalų deginimą ir sumažina alkio pojūtį. Jis taip pat yra raumenų energijos šaltinis, pagerina kraujo apytaką ir raumenų aprūpinimą deguonimi. Po intensyvaus fizinio krūvio padeda greičiau atsigauti organizmui, skatina baltymų sintezę, raumenų masės formavimąsi.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Grynasis kiekis: 100 g (200 porcijų).

Maistinė vertė 1 kaušelis
Acetil l-karnitinas 500mg

Sudedamosios dalys: acetil l-karnitinas.

Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės.

Gamintojas: Raw Powders Ltd., 1st Floor, 2 Woodberry Grove, Finchley, Londonas, N12 0DR, Anglija.

VARTOJIMAS

Vartojimas: 1 dozatoriaus kaušelį miltelių gerkite 30-40 min. prieš treniruotę. Užsigerkite vandeniu. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

ATSILIEPIMAI

Kol kas nebuvo paliktas nė vienas komentaras.

Parašykite atsiliepimą

Raw Powders Acetyl L-Carnitine 100g